Аптека як місце надання допомоги постраждалим від домашнього насильства. Досвід Канади
Під час пандемії COVID-19 поліція провінції Квебек у Канаді відзначила різке зростання кількості випадків домашнього насильства, особливо щодо жінок і дітей, викликану самоізоляцією та економічною нестабільністю.
Для того, аби вирішити цю проблему, канадська поліція використала підхід Community Policing, залучивши до допомоги постраждалим місцевий бізнес, громадські організації та соціальні служби. Про деталі спільної роботи у відео розповідає співробітник Канадської поліцейської місії в Україні Домінік Брасар. Протягом 30 років служби у канадській поліції він займався патрульною роботою, боротьбою з наркотиками та слідством, зокрема у відділі антикорупційних і сексуальних злочинів.
Для того, аби якомога більше постраждалих від насильства змогли отримати допомогу, поліція обєднала зусилля з найбільшою мережею аптек у Квебеці. Аптек, позначені рожевим колом, стали безпечним місцем, де постраждалі можуть отримати допомогу та зв'язатися з гарячою лінією СОС «Домашнє насильство». Ця гаряча лінія працює цілодобово, надаючи конфіденційну підтримку та перенаправляючи до фахівців, які надають допомогу постраждалим.
Також Домінік розповідає про алгоритм співпраці соціальних працівників з відділами розслідуввання особливо тяжких злочинів. Це партнерство дозволяє надавати жертвам швидку психологічну підтримку, полегшує їх взаємодію зі слідством і сприяє успішному розслідуванню випадків насильства. Соціальні працівники, які працюють разом зі слідчими, допомагають постраждалим у найважчі моменти, забезпечуючи їх необхідною підтримкою на всіх етапах.
All material is available only to registered users
DownloadQuick contact form
Need help implementing such an initiative?
Write an application and we will contact you