Відео про кібербулінг для дітей за участі Насті Каменських та Анни Трінчер
За даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожет третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття. Під час пандемії COVID-19 підлітки почали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш вразливими для негативного впливу кібербулінгу.
ЮНІСЕФ прагне допомогти подолати насильство та забезпечити умови, у яких учні почувалися б безпечно у школі та поза школою, у тому числі були б захищеними онлайн.
Переглянувши 4 короткі відео, ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.
У вкладенні знаходиться вступна серія освітнього серіалу.
Серія 1 - Що таке кібербулінг?
У вас траплялося, що хтось постійно хейтить у коментарях? Або надсилає агресивні повідомлення, намагається образити? Це — кібербулінг — тобто цькування онлайн за допомогою ґаджетів.
Серія 2 - Як відбувається кібербулінг?
Якщо хтось одного разу написав мені у коментарях, що мої відео та я — тупі, то це кібербулінг? Або якщо хтось поширює про мене неправду? Або якщо спілкується зі мною з фейкового акаунту? Розберімося, як розпізнати кібербулінг.
Серія 3 - Що робити жертві кібербулінгу?
У цій серії іде мова про те, що робити, щоб припинити кібербулінг: як діяти та до кого звернутися по допомогу.
Серія 4 - Як допомогти другу-жертві?
Що робити, якщо хтось із твоїх друзів став жертвою? Як зрозуміти, що їх цькують, та як їм допомогти?
All material is available only to registered users
DownloadQuick contact form
Need help implementing such an initiative?
Write an application and we will contact you