Відео про кібербулінг для дітей за участі Насті Каменських та Анни Трінчер
За даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожет третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття. Під час пандемії COVID-19 підлітки почали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш вразливими для негативного впливу кібербулінгу.
ЮНІСЕФ прагне допомогти подолати насильство та забезпечити умови, у яких учні почувалися б безпечно у школі та поза школою, у тому числі були б захищеними онлайн.
Переглянувши 4 короткі відео, ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.
У вкладенні знаходиться вступна серія освітнього серіалу.
Серія 1 - Що таке кібербулінг?
У вас траплялося, що хтось постійно хейтить у коментарях? Або надсилає агресивні повідомлення, намагається образити? Це — кібербулінг — тобто цькування онлайн за допомогою ґаджетів.
Серія 2 - Як відбувається кібербулінг?
Якщо хтось одного разу написав мені у коментарях, що мої відео та я — тупі, то це кібербулінг? Або якщо хтось поширює про мене неправду? Або якщо спілкується зі мною з фейкового акаунту? Розберімося, як розпізнати кібербулінг.
Серія 3 - Що робити жертві кібербулінгу?
У цій серії іде мова про те, що робити, щоб припинити кібербулінг: як діяти та до кого звернутися по допомогу.
Серія 4 - Як допомогти другу-жертві?
Що робити, якщо хтось із твоїх друзів став жертвою? Як зрозуміти, що їх цькують, та як їм допомогти?
Весь матеріал доступний тільки зареєстрованим користувачам
ЗавантажитиФорма швидкого зв'язку
Потрібна допомога в реалізації подібної ініціативи?
Залиште заявку і ми звʼяжимося з Вами