Блог

Хочете створити власну безпекову ініціативу, але не знаєте, із чого почати? На цій сторінці зібрані успішні кейси протидії різним злочинам і проблемам громадської безпеки за допомогою підходу Community Policing в Україні. Алгоритми залучення громади, поліції та інших зацікавлених сторін, законодавча база, фундаментальні принципи та поради практиків — дізнайтеся більше та згуртуйте свою спільноту навколо розв’язання безпекових проблем.

Потрібна допомога в реалізації безпекової ініціативи? Напишіть нам через форму зворотного зв’язку вгорі сторінки.

Принципи правоохоронної діяльності: від Роберта Піля до сьогодні

Сер Роберт Піль вважається батьком сучасної демократичної моделі поліції. У 1829 році він заснував міську поліцію Лондона в Англії та запропонував принципи, дотримуючись яких, вона могла ефективно підтримувати законність, порядок і безпеку в громаді. Ці дев'ять принципів залишаються головною складовою успіху поліцейських служб протягом останніх двох століть в усіх демократичних країнах світу. У статті викладені класичні принципи та їх сучасне тлумачення.

804

Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства в Законі України «Про Національну поліцію»

Необхідність взаємодії поліції та громади на засадах партнерства зафіксована в Законі України «Про Національну поліцію». Отже, це невіддільна частина поліцейської діяльності в Україні. У цій публікації наведений повний перелік статей Закону, де викладені основи впровадження Community Policing, зокрема залучення громадськості та органів місцевої влади до спільних із поліцією проєктів.

972

Топ-7 інструментів для ефективного залучення громади до безпекових ініціатив. Інфографіка

Щоб побудувати безпечну громаду, недостатньо зусиль лише поліції. Згідно з філософією Community Policing, відповідальність за безпеку несе вся громада – разом із поліцейськими, мешканцями, місцевою владою та локальними організаціями й інституціями. Як залучити всі зацікавлені сторони до розв'язання безпекових питань? Дізнайтеся в інфографіці.

299

Взаємодія поліції та громади для подолання домашнього насильства. Успішні кейси Івано-Франківська

Домашнє насильство – проблема, масштаб якої складно оцінити. Адже фізичне, сексуальне, психологічне, економічне насильство може мати приховані форми, а часто кривдник і/або жертва вважають подібні стосунки цілком нормальними. Щоб побороти насилля, необхідно не тільки надавати допомогу постраждалим, але й навчати ідентифікувати проблему. Ці завдання в Івано-Франківську успішно виконують поліцейські у співпраці з ГО "Д.О.М.48.24".

459

Громадська консультативна група. Що це таке і як може допомогти розв’язати безпекові проблеми громади?

Взаємодія поліції і громадськості – це співпраця й партнерство у створенні безпеки, захисту прав і свобод, спільне прагнення і відстоювання цінностей розвиненої демократії. Формалізація подібного партнерства і визначення спільної мети може стати вирішальним фактором ефективної роботи. У публікації наведений принцип об'єднання в громадську консультативну групу – канадський підхід, який успішно використовується в громадах по всій Україні.

211