«Жива бібліотека» за участі патрульних поліцейських для фахівців, дотичних до реагування на насильство. Футболка для заходу
У заході взяли участь фахівці служб, які за своїми посадовими обов’язками дотичні до реагування на випадки домашнього насильства. Вони могли протягом хоча б короткого часу поспілкуватися один з одним, детально розповісти про особливості й механізми реагування на випадки насильства у своїй службі, знайти пояснення тим чи іншим діям колег. Важливою є можливість виведення спілкування за межі офісних приміщень організацій і ділового формату, що дозволяє фахівцям вийти із «зони комфорту» та максимально включитися в процес.
Найважливіша роль у заході відводилася «живим книжкам» — фахівцям притулку для осіб, які постраждали від насильства за ознакою статі, у тому числі домашнього насильства. Вони розповіли присутнім про особливості роботи притулку, його роль як ланки механізму реагування на випадки домашнього насильства.
Перевагою заходів стало залучення в ролі «живої книжки» постраждалої від домашнього насильства, яка має досвід перебування в притулку для осіб, що постраждали від гендерно зумовленого насильства, звернення до органів поліції та суду і яка перебуває в стані розв’язання ситуації домашнього насильства.
Макет футболки для заходу «Жива бібліотека» можна завантажити нижче.
Більше про ініціативу «Вінниччина без насильства. Сучасні методи запобігання домашньому насильству» та етапи її реалізації за посиланням.
Категорія: Протидія гендерно зумовленому насильству
Переглянуло: 209
Вінниця
Тип: Зображення
Українська мова
Весь матеріал доступний тільки зареєстрованим користувачам
ЗавантажитиФорма швидкого зв'язку
Потрібна допомога в реалізації подібної ініціативи?
Залиште заявку і ми звʼяжимося з Вами
Споріднені матеріали
Усі матеріали, створені в рамках ініціативи