Захист прав дітей, постраждалих від торгівлі людьми. Опис ініціативи
Мета ініціативи:
Сприяння підвищенню рівня взаємодії та побудові довгострокового партнерства між поліцією й громадськістю міста Херсону для захисту прав, надання допомоги дітям, постраждалим від торгівлі людьми, профілактики ризиків потрапляння в сучасні форми рабства.
Етапи реалізації ініціативи:
1. Проведено моніторинг рівня довіри до поліції серед підлітків міста Херсону
Проведено два дослідження на початку й наприкінці проєкту щодо поінформованості про доступ до допомоги і відчуття безпеки в дітей і підлітків міста (анкетування дітей у навчальних закладах міста Херсону, 400 опитаних).
За результатами моніторингу, рівень довіри до поліції значно виріс. Потужна й активна діяльність підрозділу зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції в навчальних закладах, залучених до проєкту, позитивно вплинула на підвищення рівня довіри до поліції.
Анкети, методологія та висновки анкетування в споріднених документах у нижній частині сторінки.
Опис дослідження та оцінка результатів за посиланням.
2. Створено робочу групу з представників управлінь патрульної поліції, дільничних, служби у справах дітей, ювенальної превенції, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, служби пробації, центру соціальних служб, громадськості для розроблення та впровадження плану спільних дій із виявлення й надання допомоги дітям, постраждалим від торгівлі людьми
Рішенням від 20 грудня 2018 року обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми затверджено склад міжвідомчої робочої групи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі при обласній міжвідомчій раді з питань сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми. Група провела робочі зустрічі для розроблення проєкту спільних дій; затверджено проєкт спільних дій.
3. Проведено тренінги для правоохоронців трьох районів міста та міських управлінь із підвищення кваліфікації та підготовки до впровадження спільних дій
Проведено три тренінги. Загалом у них узяли участь 90 поліцейських: патрульних, дільничних, служби у справах дітей, ювенальної превенції, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, служби пробації, центру соціальних служб, а також представники громадськості.
Тренінги висвітлені на сайтах і в соцмережах учасників.
Програма тренінгу за посиланням.
4. Виявлено п’ятеро дітей підвищеної групи ризику
Дітей виявлено під час проведення спільних рейдів із виявлення дітей, постраждалих від торгівлі людьми, і дітей підвищеної групи ризику з потрапляння в торгівлю людьми; організовано надання допомоги дітям у межах впровадження Національного механізму взаємодії в місті Херсоні; відновлено документи та право двох дітей на навчання.
5. Розроблено й надруковано інформаційні листівки для самоідентифікації підлітків групи ризику для поширення під час спільних рейдів із проведенням бесід
Макети листівок у споріднених документах у нижній частині сторінки.
6. Проведено круглий стіл за результатами проєкту
Результати ініціативи:
- У межах інформаційної кампанії проведено 29 заходів, у яких узяли участь 658 осіб.
- Виявлено 5 дітей групи ризику торгівлі людьми.
- Отримано 315 звернень із Херсонської області й міста Херсону на Національну гарячу лінію 527.
- Інформаційною кампанією охоплено понад 200 тисяч осіб.
Весь матеріал доступний тільки зареєстрованим користувачам
ЗавантажитиФорма швидкого зв'язку
Потрібна допомога в реалізації подібної ініціативи?
Залиште заявку і ми звʼяжимося з Вами
Споріднені матеріали
Усі матеріали, створені в рамках ініціативи