Методичні рекомендації для проведення занять поліцейськими за програмою «Шкільний офіцер поліції»
Співпраця поліції та школи у громаді – це відхід від традиційних методів роботи поліції. Іншими словами, це підхід з орієнтацією на попередження проблеми, а не на інцидент, який уже відбувся. При такому партнерстві школа і правоохоронний орган – це одна команда, а роль працівника правоохоронного органу розширюється і передбачає профілактику та втручання на ранній стадії. Працівники поліції, які пройшли спеціальне навчання, призначені шкільними офіцерами поліції (далі – ШОП) і закріплені за конкретними школами. Частота відвідування навчальних закладів ШОП залежить від оцінки ризиків та потреб кожної школи у сфері профілактики ризикованої поведінки дітей та правопорушень.
Програма розроблена для роботи з учнями 1 – 11 класів та спрямована на формування у них правослухняної поведінки, запобігання конфліктів та правопорушень. Програма складається з двадцяти п’яти занять тривалістю 35–45 хв. кожне, які допоможуть дітям різного віку під керівництвом ведучих краще дізнатися про свої права та права інших, стати правослухняними громадянами, що дотримуються правил безпечної поведінки.
Реалізація програми просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція» серед учнів спрямована, в першу чергу, на налагодження відкритого продуктивного діалогу учнів з працівниками поліції при обговоренні важливих правових проблем та формування їхньої правосвідомої поведінки як у школі, так і поза нею.
Отже, посібник, у першу чергу, стане у нагоді працівникам поліції, зокрема шкільним офіцерам поліції, патрульним поліцейським, представникам відділів/секторів ювенальної превенції, а також освітянам,
Весь матеріал доступний тільки зареєстрованим користувачам
ЗавантажитиФорма швидкого зв'язку
Потрібна допомога в реалізації подібної ініціативи?
Залиште заявку і ми звʼяжимося з Вами
Споріднені матеріали
Усі матеріали, створені в рамках ініціативи