Робота з кривдниками. Кривий Ріг

Ініціатива «Подолання домашнього насильства — спільна справа поліції та громади» реалізована ГО «Шанс» спільно з патрульною поліцією міста Кривого Рогу за підтримки Інноваційного фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проєкту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

 

Мета ініціативи:

Створення й опрацювання моделі взаємодії державних та недержавних організацій з дільничною поліцією по роботі з кривдниками у випадку домашнього насильства та налагодження міжвідомчої взаємодії з патрульною поліцією в проведені спільних профілактичних заходів серед дітей і молоді в межах діяльності мобільного консультаційного пункту з профілактики насильства; підвищення довіри до поліцейських із боку громади, зниження рівня стресу в дітей, що стали жертвами або свідками домашнього насильства, і вироблення чіткого алгоритму дій у випадку сімейного насильства.

Завдання ініціативи:

  • створення, тиражування й розповсюдження посібника для працівників поліції;
  • підвищення рівня компетенції працівників патрульної поліції;
  • формування довіри до поліції та зниження рівня емоційної напруги в дітей, що стали свідками або жертвами сімейного насильства;
  • розроблення, тиражування й розповсюдження соціально-рекламної продукції про запобігання насильству;
  • підвищення рівня довіри в громаді до працівників поліції шляхом висвітлення результатів реалізації проєкту в інтернет-ресурсах та ЗМІ міста Кривого Рогу.

Результати ініціативи:

  1. Розроблено механізм міжвідомчої взаємодії та переадресації по роботі з кривдниками в ході діяльності експертної групи.
  2. Здійснено апробацію моделі взаємодії державних і недержавних організацій із дільничною поліцією по роботі з кривдниками через діяльність групи взаємодопомоги для кривдників.
  3. Забезпечено виїзну роботу мобільного консультативного пункту з профілактики насильства для підвищення рівня поінформованості підлітків і молоді в навчальних закладах міста про проблеми, пов’язані з насильством.
  4. Налагоджено міжвідомчу взаємодію з органами патрульної поліції в межах діяльності мобільного консультативного пункту.
  5. Підвищено рівень поінформованості спеціалістів із питань насильства серед підлітків (булінгу) та способів протидії цьому явищу шляхом проведення тренінгової роботи.
  6. Розроблено, розтиражовано й розповсюджено соціально-рекламну продукцію про запобігання насильству.

Державна та недержавна робота з кривдниками для запобігання та протидії домашньому насильству. Результати ініціативи

Ініціатива «Подолання домашнього насильства — спільна справа поліції та громади» реалізована ГО «Шанс»...

text-file 263

Протидія гендерно зумовленому насильству